Strona główna

Szkoły zakwalifikowane do “Cyfrowej Szkoły”

Data dodania: maj 15 2012

Na stronie MEN opublikowana została lista szkół zakwalifikowanych do programu pilotażowego Cyfrowa Szkoła. . Poniżej zamieszczamy te listy z podziałem na województwa. Bez względu na to, czy Twoja placówka zakwalifikowała się do udziału w projekcie, zapewnienie uczniom dostępu do nowoczesnych pomocy i technologii może zapobiec cyfrowemu wykluczeniu oraz ułatwi uzyskanie najwyższej oceny podczas ewaluacji. Zadbaj o to, żeby Twoi uczniowie korzystali z nowoczesnych pomocy dydaktycznych, a Szkoła była na miarę XXI wieku.

Dolnośląskie
Kujawsko-pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie