Strona główna

Cyfrowa pracownia językowa easyLAB

Data dodania: cze 26 2013

EasyLAB pozwala przekształcić każdą zwykłą pracownię komputerową w pełni funkcjonalne i bardzo wydajne laboratorium do nauki języków.

System easyLAB umożliwia przesyłanie sygnałów audio i wideo poprzez sieć komputerową bez opóźnień i utraty jakości. Pozwala na porozumiewanie się nauczyciela z uczniami oraz pełną kontrolę nad wszystkimi komputerami w pracowni.

W skład systemu easyLAB wchodzi zarówno sprzęt jak i oprogramowanie. Przeprowadzenie instalacji nie wymaga dużej wiedzy technicznej. Każdy Nauczyciel, a nawet sami uczniowie, po podłączeniu małego urządzenia do portu USB i po wykonaniu kilku prostych czynności będą gotowi do rozpoczęcia pracy.

Obsługa oprogramowania easyLAB jest bardzo intuicyjna, dlatego każdy Nauczyciel może obsługiwać system bez wcześniejszego szkolenia.

Więcej informacji o pracowniach językowych easyLAB znajdziesz na naszej stronie produktowej: