Strona główna

Cyfrowa pracownia językowa Optimas

Data dodania: cze 26 2013

Cyfrowe laboratorium językowe Optimas firmy ROYCAN to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala wykorzystać istniejącą infrastrukturę szkoły bez szkody dla nauczania języków obcych.

Prosty w podłączeniu system Optimas nie wymaga gruntownego remontu czy wyposażania pracowni w nowe meble. Umożliwia wykorzystanie istniejącej pracowni komputerowej do profesjonalnej nauki języków obcych.  Składa się zarówno ze sprzętu jak i z oprogramowania. Jego główną zaletą jest przesyłanie zasobów audio oraz wideo za pośrednictwem sieci komputerowej bez opóźnień i utraty jakości. Pozwala na porozumiewanie się nauczyciela z uczniami oraz pełną kontrolę nad wszystkimi komputerami w pracowni za pomocą prostego i przyjaznego dla użytkownika oprogramowania.

Więcej informacji o pracowniach językowych Optimas znajdziesz na naszej stronie produktowej: