Strona główna

Wizualizer Epson ELP-DC11

Data dodania: paź 28 2014

Szkoły nie muszą już wydawać dużych pieniędzy, aby umożliwić uczniom dostęp do nowych technologii i prezentacji obiektów przestrzennych w wysokiej jakości. Biurkowy wizualizer ELP-DC11 wyposażony w kamerę o rozdzielczości 5 Mpix oraz częstotliwość odświeżania wynoszącą 30 klatek na sekundę sprawi, że otrzymamy płynny wyraźny obraz, a lekcje  będą ciekawsze.

Dziesięciokrotny zoom uchwyci każdy szczegół, ułatwiając swobodny dostęp do obiektów 3D czy książek, dzięki ELP-DC11 nauka stanie się bardziej wydajna i dostarczy uczniom satysfakcji.

Biurkowy wizualizer posiada intuicyjne przyciski i łatwy w obsłudze pilot. Idealny do pracy z mapami lub dokumentami. ELP-DC11 jest w stanie wyświetlić obraz o formacie A3, a po jednym naciśnięciu przycisku wizualizer w kilka sekund automatycznie ustawi ostrość i wyświetli wyraźny obraz. W połączeniu z projektorem marki Epson, wizualizer automatycznie wykrywa rzeczywisty rozmiar obrazu i wyświetla go na całym ekranie. Za pomocą dołączonego adaptera, szybko i łatwo połączymy mikroskop z wizualizerem, co pozwoli uczniom przyjrzeć się światu z bliska.

Nauka nigdy nie była tak prosta. Zaawansowane, interaktywne oprogramowanie firmy Epson pozwala zarejestrować proces kwitnięcia kwiatu, aby następnie odtworzyć film w przyspieszonym tempie. Program pozwala rejestrować aż do 72 godzin materiału z możliwością dodania do filmów notatki lub komentarza dźwiękowego. Wbudowany mikrofon posiada funkcję komentowania na żywo i użyciem prostych w obsłudze narzędzi do rysowania.

Inteligentne zarządzanie plikami pozwoli Ci na posortowanie i oznaczenie plików ze względu na ich ważność, temat, lub zawartość. Udostępniaj notatki z lekcji, filmy wideo i obrazy za pomocą mediów społecznościowych takich jak YouTube czy SchoolTube do nauczania na odległość.

Najważniejsze cechy produktu to:

  • Kamera o rozdzielczości 5 Mpix tworząca obraz wysokiej jakości
  • Częstotliwość odświeżania ekranu do
  • 30 klatek na sekundę
  • Obszar skanowania – format A3
  • Rozdzielczość maksymalna SXGA
  • Przycisk automatycznego ustawiania ostrości
  • Zoom cyfrowy 10x