Strona główna

Piloty do odpowiedzi ResponseCard LT

Data dodania: paź 28 2014

ResponceCard LT to kompaktowy pilot do udzielania odpowiedzi, rozwiązywania testów i głosowania. Jest elementem systemu do odpowiedzi firmy Turning Technologies, na który składa się oprogramowanie i sprzęt. Pilot ResponceCard LT wyposażony w 5 klawiszy umożliwiających udzielanie odpowiedzi na pytania jednokrotnego wyboru, wielokrotnego wyboru, prawda – fałsz oraz diodę sygnalizującą odebranie odpowiedzi przez system.Piloty do odpowiedzi ResponseCard LT firmy Turning Technologies

Działa w technologii radiowej co oznacza, że przesyłanie odpowiedzi z pilota do odbiornika następuje drogą radiową dzięki czemu pilot i odbiornik nie muszą być w polu wzajemnego widzenia (jak jest to w technologii podczerwieni). Idealny zarówno dla małych, średnich jak i dużych grup (do 1000 osób).

Czy wiesz, że:

Z jednym odbiornikiem może komunikować się 1000 pilotów, a do jednego komputera można podłączyć max 4 odbiorniki. Oznacza to że można wykorzystywać nawet 4000 pilotów równocześnie.

W połączeniu z oprogramowaniem Flow lub Turning Point 5 piloty ResponseCard LT stają się narzędziem ułatwiającym pracę nauczycieli oraz zwiększającym zaangażowanie uczniów. Jest to również narzędzie, które doskonale sprawdza się na radach pedagogicznych czy spotkaniach z rodzicami.

Dzięki pilotom firmy Turning Technologies można błyskawicznie przeprowadzić: głosowanie, test czy ankietę. Wyniki dostępne są natychmiast po zakończeniu zbierania odpowiedzi. Program automatycznie zapisuje wyniki zbiorcze i indywidualne. Podsumowuje punkty. Prowadzący oszczędza czas na sprawdzanie testu, czy ankiet.

Wszechstronne zastosowanie systemu do odpowiedzi firmy Turning Technologies

  • Małe i średnie sale
  • Duże aule
  • Ewaluacja kursu
  • Spotkania przedmiotowe
  • Zarządzanie uczniami
  • Programy kierunkowe
  • Szkolenia personelu
  • Zbieranie danych
  • Nauczanie na odległość

 Efektywność wykorzystania pilotów do odpowiedzi w procentach.


Komentarze (1)

  1. [...] Specyfikacja systemu do zbierania i analizowania odpowiedzi [...]