Strona główna

Tablica interaktywna Touch Board Plus

Data dodania: gru 18 2014

Dotykowa tablica interaktywna Touch Board Plus działa w technologii pozycjonowania w podczerwieni i może być obsługiwana za pomocą palca lub dowolnego pisaka (narzędzia).

Dużą dokładność pracy na tablicy zapewnia wysoka rozdzielczość (32 0000 x 32 0000), dzięki czemu przewyższa inne produkty działające w technologii dotykowej.

Tablica interaktywna Touch Board Plus jest sześciodotykowa i ma jedyną w swoim rodzaju funkcjonalność wielodotyku.  Każdemu „punktowi dotykowemu” (użytkownikowi) można przydzielić oddzielną i niezależną część ekranu. Każda z sześciu osób może pracować na swojej części nie przeszkadzając (i nie szkodząc) innym. Jest również możliwość pracy wszystkich na jednej wspólnej powierzchni w tym samym czasie.

Touch Boarda PLUS ma powierzchnię całkowicie odporną na uszkodzenia mechaniczne o strukturze gwarantującej brak refleksów podczas pracy z projektorem. Trwała i sztywna konstrukcja tablicy zaprojektowana została specjalnie do pracy w szkole.

Czy wiesz, że:
Tablica interaktywna Touch Board Plus ma powierzchnię suchościeralną i magnetyczną. Można pisać po niej pisakami suchościeralnymi oraz przyczepiać do niej  magnesy.

Tablica interaktywna Touch Board Plus współpracuje ze wszystkimi systemami operacyjnymi Windows, Linux, MAC.

Czy wiesz, że:
Praca tablicy Touch Board Plus, możesz wykorzystywać  zestaw gestów oferowany przez system Windows 7. Gesty te zawierają podstawowe funkcje naciskania i przeciągania oraz przewijania, kliknięcia prawym klawiszem myszy, cofania, przechodzenia w przód, skalowania i obracania.