Strona główna

Mobilna szafka Globisens

Data dodania: sie 05 2015

Wyposażając nowoczesne laboratorium doświadczalne warto przewidzieć miejsce na przechowywanie oraz sposób ładowania elektronicznych urządzeń. Firma Globisens pomyślała i o tym. Mobilna szafka służy do jednoczesnego przechowywania i ładowania 16 dysków pomiarowych (Biochem, Uniwersal, Fizyka) oraz 16 tabletów (10″). Dzięki takiemu rozwiązaniu po zajęciach można naładować wszystkie dyski oraz tablety bez plątaniny zasilaczy i kabli. Szafka jest na kółkach dzięki czemu wygodnie można przejechać z całą zawartością z jednej sali lekcyjnej do drugiej. Część przeznaczona na tablety zamykana jest na klucz. Producent przewidział również miejsce do przechowywania zewnętrznych sond i czujników.

Mobilna szafka to idealne uzupełnienie cyfrowego laboratorium przyrodniczego wyposażonego w dyski pomiarowe Labdisc.