Strona główna

Cyfrowy mikroskop Q7

Data dodania: sie 05 2015

Cyfrowy mikroskop jest niezbędny w każdym nowoczesnym laboratorium przyrodniczym. Mikroskop Q7 firmy Globisens  jest lekki i niewielkich rozmiarów co ułatwia przenoszenie i korzystanie z niego podczas lekcji. Wyjmowana kamera dodatkowo umożliwia oglądanie powiększonych obiektów, których nie da się umieścić na stoliku mikroskopu. Kolejnym atutem mikroskopu Q7 jest oprogramowanie, które pokazuje obraz z mikroskopu bezpośrednio na monitorze komputera. umożliwia zrobienie zdjęcia czy nagrania video, a dolne i górne podświetlenie daje bardzo dobrą jakość obrazu.

Cechy mikroskopu Q7

  • Rozdzielczość obrazu 1280 x 1024 (SXGA)
  • Powiększenie 10x, 60x i 200x
  • Bardzo jasne białe źródło światła (LED)
  • Podświetlenie przedmiotu od dołu, od góry i jednocześnie od dołu i góry
  • Krystalicznie czysty obraz w wysokiej rozdzielczości dzięki szklanej optyce
  • Interfejs USB 2.0 pozwala na szybką komunikację komputerem

Cechy oprogramowania:

  • Adnotacje na obrazie
  • Zdjęcia migawkowe
  • Filmy wideo
  • Filmy poklatkowe