Strona główna

Monitor interaktywny BenQ RP702

Data dodania: kwi 28 2016

RP702 to 70″ Interaktywny Płaski Monitor BenQ, który został zaprojektowany dzięki najlepszym doświadczeniom w nauce interaktTeraz Wszystko Wyświetlane w Naturalnych Pięknych Kolorachywnego przekazu wiedzy, oferując kompletne rozwiązanie ochrony oczu, 10-punktowy dotyk panelu, zgodność wieloplatformowych Systemów Operacyjnych i wiele innych przemyślanych funkcji, które sprawiają, że interaktywność w klasie jest prosta i bardzo intuicyjna.

Brak Efektu Migotania Podświetlenia Matrycy Certyfikat TÜV

RP702 jest tak zmodernizowany, aby wyeliminować migotanie na wszystkich poziomach jasności. Konwencjonalne monitory LCD, migają 200 razy na sekundę. Twoje oczy nie mogą zobaczyć migotania, ale z pewnością mogą je odczuć. Uwolnij swoje oczy od efektu migotania! Zobaczysz jak zwiększy się efektywność Twoje pracy!

Tryb Niwelujący Emisję Niebieskiego Światła (Low Blue Light) Certyfikat TÜV

Każdy monitor wytwarza niebieski strumień światła, który może odwzorowywać nieprzyjemne wrażenia wizualne po dłuższym okresie pracy z monitorem. Unikalna Technologia BenQ – Niskiej Emisji Niebieskiego Światła (Low Blue Light Technology), jest przeznaczona i zaprojektowana do rozwiązywania problemu ekspozycji na niebieskie światło i umożliwia zdrowsze spędzanie czasu przed monitorem. Teraz korzystając ze Specjalnego Trybu Klasa – nagrodzisz swoje i uczniów oczy, bez konieczności utraty wizualnej ostrości i przjemności oglądania obrazu.

Panel Anti-Glare (Bez Odblasku)

Panel odblaskowy – czy jest to spowodowane przez bezpośrednie, albo odbite źródło światła – sprawia, że jest dużym wyzwaniem dla uczniów i studentów, tak aby widzieli wyraźnie obrazy bez obciążania swoich oczu. Monitory BenQ z serii RP702 posiadają funkcje anty-odblaskową (anti-glare), a matowe wykończenie wyświetlania obrazu pozwala zachować rozpraszanie odbicia światła do minimum. Dzięki tej funkcji studenci mogą z dnia na dzień poprawić stan skupienia na wykładach i jednocześnie znacznie zwiększyć efektywność nauki!

Nie Potrzebne Sterowniki dla Windows, Linux i Chrome

Monitor RP702 jest tak zaprojektowany, aby nie było potrzeby używania dodatkowych sterowników, tylko za pomocą funkcji plug and play monitor jest gotowy do interakcji z dowolną zawartością z obsługiwanego systemu operacyjnego. Żadne dodatkowe kroki instalacji lub konfiguracji nie są potrzebne.

Zgodność Multi-Platform

BenQ RP702 jest kompatybilny z większością systemów operacyjnych od Windows po Mac, Linux i Chrome. Interaktywne płaskie panele są gotowe do współpracy z szeroką gamą komputerów i urządzeń przenośnych. Korzystając z prostej funkcji plug and play, możesz łatwo i szybko uruchomić inne urządzenia podłączone do monitora.

10-Punktowy Dotyk

Z 10-punktowym wsparciem dotyku, nauczyciele i uczniowie mogą oddziaływać jeszcze bardziej swobodnie korzystając z wszystkich 10 palców – poprzez szeroki wachlarz interaktywnych aplikacji, od tworzenia dzieł sztuki do wspólnej gry na fortepianie.

Wejścia/Wyjścia Interfejsu – Umieszczone na Przednim Panelu

Wbudowane w przednią ramkę obudowy panelu wszystkie porty potrzebne do obsługi multimedialnego nauczania, z HDMI, USB dotyk i OPS USB. Przednie wejścia to również gniazdo słuchawkowe i mikrofonu. Pokrywa ochronna jest uzupełnieniem dla ochrony przed ciekawskimi uczniami dodając całości stylowego wyglądu.

Przyciski Szybkiego Dostępu – HotKey – Umieszczone na Przednim Panelu

Klawisze skrótu są umieszczone na przedniej ściance panelu dla szybkiego i łatwego dostępu do Funkcji Zamrożenia/Wygaszenia Obrazu (Freez/Blank). Bardzo łatwy jest też dostęp do przycisków regulacji głośności i kontroli źródłowej.

Przełączanie Źródła Wejścia Przez Dotyk

Zamiast korzystać z pilota zdalnego sterowania, nauczyciele mogą łatwo przełączać pomiędzy różnymi źródłami wejścia za pomocą dotyku. To duża oszczędność czasu i bezproblemowa obsługa.

Niestandardowy System Operacyjny Android ™ Dedykowany dla Klas

RP702 oferuje niestandardowy System Android ™ OS, który integruje w sobie różne przydatne aplikacje do nauki w klasie, z WPS Office przez Przeglądarkę Internetową, EZWrite i Media Player. Ta zamknieta Platforma stawia Szkołę w pełnej kontroli nad RP702, Zapewnienie właściwego korzystania z RP702, zapobiega pobraniu i korzystaniu z nieautoryzowanych aplikacji. To z kolei minimalizuje nieprzewidziane uszkodzenia lub awarie.