Strona główna

Monitor interaktywny RP652+

Data dodania: kwi 28 2016

Najnowszy Model z Serii Płaskich Interaktywnych Monitorów BenQ!

Monitor interaktywny RP652+

RP652 to 65″ – Plug and Play – Interaktywny Płaski Monitor BenQ, który został zaprojektowany dzięki najlepszym doświadczeniom w nauce interaktywnego przekazu wiedzy, oferując kompletne rozwiązanie ochrony oczu, 10-punktowy dotyk panelu, zgodność wieloplatformowych Systemów Operacyjnych i wiele innych przemyślanych funkcji, które sprawiają, że interaktywność w klasie jest prosta i bardzo intuicyjna.

Kompleksowe Rozwiązania Zapewniające Ochronę Oczu

RP652 jest zaprojektowany w celu ochrony zdrowia oczu nauczycieli i uczniów, zapobiegając zmęczeniu oczu, przy jednoczesnym zapewnieniu skuteczności nauczania.

Certyfikat TÜV Technologia Flicker-free * eliminacja migotania obrazu na wszystkich poziomach jasności

Certyfikat TÜV Technologia Niskiej Emisji Spektrum Niebieskiego Widma* ograniczenia szkodliwych emisji światła niebieskiego widma

Ekran Antyodblaskowy (Anti-glare), aby zmniejszyć odbicie światła na bardziej czytelny tekst i wyraźniejsze wyświetlanie obrazu

Nie Potrzebne Sterowniki dla Windows, Linux i Chrome

Monitor RP652 jest tak zaprojektowany, aby nie było potrzeby używania dodatkowych sterowników, tylko za pomocą funkcji plug and play monitor jest gotowy do interakcji z dowolną zawartością z obsługiwanego systemu operacyjnego. Żadne dodatkowe kroki instalacji lub konfiguracji nie są potrzebne.

Zgodność Multi-Platform

BenQ RP652 jest kompatybilny z większością systemów operacyjnych od Windows po Mac, Linux i Chrome. Interaktywne płaskie panele są gotowe do współpracy z szeroką gamą komputerów i urządzeń przenośnych. Korzystając z prostej funkcji plug and play, możesz łatwo i szybko uruchomić inne urządzenia podłączone do monitora.

10-Punktowy Dotyk

Z 10-punktowym wsparciem dotyku, nauczyciele i uczniowie mogą oddziaływać jeszcze bardziej swobodnie korzystając z wszystkich 10 palców – poprzez szeroki wachlarz interaktywnych aplikacji, od tworzenia dzieł sztuki do wspólnej gry na fortepianie.

Wejścia/Wyjścia Interfejsu – Umieszczone na Przednim Panelu

Wbudowane w przednią ramkę obudowy panelu wszystkie porty potrzebne do obsługi multimedialnego nauczania, z HDMI, USB dotyk i OPS USB. Przednie wejścia to również gniazdo słuchawkowe i mikrofonu. Pokrywa ochronna jest uzupełnieniem dla ochrony przed ciekawskimi uczniami dodając całości stylowego wyglądu.

Przyciski Szybkiego Dostępu – HotKey – Umieszczone na Przednim Panelu

Klawisze skrótu są umieszczone na przedniej ściance panelu dla szybkiego i łatwego dostępu do Funkcji Zamrożenia/Wygaszenia Obrazu (Freez/Blank). Bardzo łatwy jest też dostęp do przycisków regulacji głośności i kontroli źródłowej.

Przełączanie Źródła Wejścia Przez Dotyk

Zamiast korzystać z pilota zdalnego sterowania, nauczyciele mogą łatwo przełączać pomiędzy różnymi źródłami wejścia za pomocą dotyku. To duża oszczędność czasu i bezproblemowa obsługa.

Niestandardowy System Operacyjny Android ™ Dedykowany dla Klas

RP652 oferuje niestandardowy System Android ™ OS, który integruje w sobie różne przydatne aplikacje do nauki w klasie, z WPS Office przez Przeglądarkę Internetową, EZWrite i Media Player. Ta zamknieta Platforma stawia Szkołę w pełnej kontroli nad RP652, Zapewnienie właściwego korzystania z RP652, zapobiega pobraniu i korzystaniu z nieautoryzowanych aplikacji. To z kolei minimalizuje nieprzewidziane uszkodzenia lub awarie.