Strona główna

Monitor interaktywny Benq RP551+

Data dodania: kwi 28 2016

Kompatybilny z Wieloma Platformami Systemów Operacyjnych – To doskonały i Wygodny Wybór dla Ciebie!

Monitor interaktywny Benq RP551+

Monitor BenQ RP551+ to udoskonalona wersja poprzednika modelu RP550 +, który posiada wsparcie dla wielu platform systemowych i 6-punktów kontroli dotyku. Ponadto, RP551+ jest przyjazny dla Twoich oczu, wyposażony w nowoczesny interfejs uzytkownika oraz specjalny program do Zarządzania kilkoma monitorami jednocześnie (MDA). To wszystko sprawia, że nauka jest teraz bardziej przyjemna i skuteczna niż kiedykolwiek.

Zgodność Multi-Platform

BenQ RP551+ jest kompatybilny z większością systemów operacyjnych od Windows po Mac, Linux i Chrome. Interaktywne płaskie panele są gotowe do współpracy z szeroką gamą komputerów i urządzeń przenośnych. Korzystając z prostej funkcji plug and play, możesz łatwo i szybko uruchomić inne urządzenia podłączone do monitora.

Tryb Niwelujący Emisję Niebieskiego Światła (Low Blue Light)

Każdy monitor wytwarza niebieski strumień światła, który może odwzorowywać nieprzyjemne wrażenia wizualne po dłuższym okresie pracy z monitorem. Unikalna Technologia BenQ – Niskiej Emisji Niebieskiego Światła (Low Blue Light Technology), jest przeznaczona i zaprojektowana do rozwiązywania problemu ekspozycji na niebieskie światło i umożliwia zdrowsze spędzanie czasu przed monitorem. Teraz korzystając ze Specjalnego Trybu Klasa – nagrodzisz swoje i uczniów oczy, bez konieczności utraty wizualnej ostrości i przjemności oglądania obrazu.

Panel Anti-Glare (Bez Odblasku)

Panel odblaskowy – czy jest to spowodowane przez bezpośrednie, albo odbite źródło światła – sprawia, że jest dużym wyzwaniem dla uczniów i studentów, tak aby widzieli wyraźnie obrazy bez obciążania swoich oczu. Monitory BenQ z serii RP551+ posiadają funkcje anty-odblaskową (anti-glare), a matowe wykończenie wyświetlania obrazu pozwala zachować rozpraszanie odbicia światła do minimum. Dzięki tej funkcji studenci mogą z dnia na dzień poprawić stan skupienia na wykładach i jednocześnie znacznie zwiększyć efektywność nauki!

Sensor Poziomu Oświetlenia

Automatyczna regulacja jasności zapewnia najlepszą jakość obrazu niezależnie od poziomu oświetlenia otoczenia, jednocześnie chroniąc oczy i znacznie zmniejszając poziom zużycia energii – nawet o 50%. 11:25 16:45 21:15 – to wygodne poziomy jasności przystosowane do danego otoczenia w zależności od natężenia światła. Trzeba jednak pamiętać, iż zbyt wysoka jasność sprawia, że oczy stają się zestresowane.

Oprogramowanie MDA (Multiple Display Administrator)

Oprogramowanie Multiple Display Administrator (MDA) oszczędza czas i wysiłek, poprzez zapewnienie zdalnego zarządzania Płaskimi Interaktywnymi Panelami BenQ. Program MDA obsługuje także zdalne wyłączanie Paneli, które nie są w danej chwili w użyciu, tym samym przyczyniając się do znaczących oszczędności kosztów energii elektrycznej.

Przyciski Szybkiego Dostępu – Umieszczone na Przednim Panelu / Podstawka pod Pióro

Porty USB i HDMI, a także gniazdo mikrofonu, znajdują się na przednim panelu, dzięki czemu nauczyciel może łatwo podłączyć głośniki lub inne potrzebne urządznia.

Przyjazny dla Użytkownika

Oprogramowanie Display Note

Oprogramowanie Display Note działa na różnych platformach systemowych (Windows, Mac, Android oraz iOS), dzięki temu ułatwia współpracę w czasie rzeczywistym na wielu urządzeniach mobilnych i komputerowych. DisplayNote umożliwia udostępnianie oraz prezentację treści wśród uczestników i pozwala im na interakcję w kreatywny i wygodny sposób. Użytkownicy mogą dodawać własne notatki, jak również dzielić się swoimi materiałami z innymi uczestnikami. DisplayNote z funkcją Wireless Desktop Control daje wykładowcy możliwość bezprzewodowej kontroli komputerów z dowolnego miejsca w klasie, jednocześnie uwalniając prowadzącego wykład lub lekcję od tradycyjnego stylu nauczania.

Oprogramowanie EZCast

Oprogramowanie EZCast posiada możliwość bezprzewodowej łaczności i wyświetlania WiFi, a celem aplikacji jest współpraca z popularnymi protokołami, które pozwolą nam przesyłać zróżnicowaną zawartość cyfrową z urządzeń komputerowych i mobilnych na drugie urządzenie np. monitor. Funkcja Podziału Ekranu na cztery części (Quad Split) obsługuje wyświetlanie podzielonego ekranu z maksymalnie czterech źródeł. W rezultacie, nauczyciele i uczniowie są w stanie współdziałać w zupełnie swobodny sposób.