Strona główna

ZyXEL USG 110

Data dodania: maj 06 2016

Przeznaczenie: Router UTM z funkcją kontrolera – filtruje Internet z zewnątrz i zapobiega wirusom oraz atakom z sieci. Może być również kontrolerem sterującym całą siecią w szkole.

Bezpieczeństwo i stała komunikacja online dla każdej placówki oświatowej

Coraz więcej osób korzysta w celach edukacyjnych z inteligentnych urządzeń oraz aplikacji bazujących na technologii chmury. Oznacza to, że wysoka dostępność sieci ma kluczowe znaczenie dla ciągłości funkcjonowania biznesu. Istnieje coraz większe zapotrzebowanie na sieć WiFi w szkołach, bibliotekach oraz innych placówkach oświatowych, a tradycyjne formy aktywności internetowej nie są już aktualne. Bez efektownego rozwiązania do kontroli, optymalizacji i blokowania portali społecznościowych oraz innych aplikacji internetowych jednostki oświatowe nie są w stanie zapanować nad ruchem w swojej sieci, a także nie będą chciały ryzykować, narażając szkolną sieć na nowoczesne zagrożenia internetowe.

Najnowsza seria ZyXEL USG Advanced to bramy zabezpieczające najnowszej generacji zaprojektowane, aby realizować wyzwania narzucane przez mobilność, złośliwe oprogramowania i politykę reguł niezbędnych w każdym sektorze gospodarki. Wbudowany kontroler WLAN oferuje możliwość łatwej rozbudowy sieci WiFi podczas, gdy funkcja połączeń zapasowych i równoważenia ruchu WLAN oraz VPN gwarantuje stałą komunikację