Strona główna

Zyxel NXC2500

Data dodania: maj 06 2016

 Zyxel NXC2500 Przeznaczenie: Zaawansowany Kontroler – zarządza i steruje całą siecią w szkole. Posiada więcej funkcji.

Inteligentny i zintegrowany kontroler sieci wifi

Dostarczanie wysokiej jakości usług bezprzewodowych, które spełniają oczekiwania użytkowników korzystających z aplikacji wymagających dużej pasma wcale nie jest proste. Najnowsze technologie BYOD (przynieś własne urządzenie), komórkowe 3G, bezprzewodowe tablety oraz telefony są obecnie sporym wyzwaniem dla instalatorów WiFi pod kątem skalowalności, zarządzania i funkcjonalności takich sieci.

Aby umożliwić realizowanie tego typu wdrożeń, ZyXEL wprowadził na rynek NXC2500 – zintegrowany, inteligentny kontroler sieci bezprzewodowej. Model NXC2500 został zaprojektowany po to, aby oferować rozwiązanie, które umożliwi planowanie, instalowanie, monitorowanie oraz obsługę wraz z funkcjami zarządzania, automatyzacji i dostępu dla gości – wszystko w jednym urządzeniu. Kontroler sieci WiFi ZyXEL NXC2500 obsługuje zarządzanie serią punktów dostępowych ZyXEL Unified, Unified Pro oraz NWA5000. Umożliwia to dostarczenie w pełni funkcjonalnej sieci bezprzewodowej. Standardowo ZyXEL NXC2500 oferuje zarządzanie 8 punktami dostępowymi, a dodatkowo umożliwia rozbudowę do 64 punktów dostępowych, zgodnie z zasadą “pay-as-you-grow” placówka oświatowa ma możliwość przyszłego rozbudowania sieci i jej funkcjonalności.