Strona główna

ZyXEL NWA5123

Data dodania: maj 06 2016

Przeznaczenie: Punkt Dostępowy – zapewnia rozsyłanie sygnału bezprzewodowego po budynku szkołyZyXEL NWA5123

Punkt dostępowy – dwuzakresowy

Seria zintegrowanych punktów dostępowych ZyXEL NWA5120 802.11 a/b/g/n to elastyczne rozwiązanie WLAN, idealne dla rozwijających się przedsiębiorstw, sektora służby zdrowia oraz edukacji. Dzięki połączeniu dwóch funkcjonalności, użytkownicy mogą wykorzystywać punkt dostępowy w formie urządzenia wolnostojącego lub w przypadku rozbudowy, jako część rozległej struktury zarządzanej z poziomu centralnej jednostki sterującej.

Ta seria została zaprojektowana do zastosowań przemysłowych. Wbudowane anteny i sygnał wyjściowy zostały dostosowane do łatwego rozplanowania punktów dostępowych i dostarczenia optymalnego zasięgu. Urządzenia obsługują również dynamiczny wybór kanałów, równoważenie obciążenia oraz wstępną autoryzację dla płynnego roamingu. W odróżnieniu od tradycyjnych routerów firmowych, kompaktowa konstrukcja serii ZyXEL NWA5120 w formie „czujników dymu” oferuje większą wydajność i większe pokrycie obszaru sygnałem WiFi.