Strona główna

ZyXEL serii GS1920

Data dodania: maj 06 2016

Przeznaczenie: Switch/przełącznik- zasila punkty dostępowe bez dodatkowych zasilaczyZyXEL serii GS1920

Inteligentny przełącznik ułatwia zarządzanie siecią wifi

Instalacja przełączników gigabitowych w funkcjami oszczędzania energii, konstrukcją bez wentylatorów i obsługą IPv6 to gwarancja posiadania elastycznej sieci przygotowanej na przeszły rozwój. Urządzenie cechuje się: portami 10/100/1000 Mbps GbE, łatwym zarządzaniem przełącznikami z poziomu przeglądarki, szybkim i prostym kreatorem konfiguracji, zaawansowane funkcje ochrony sieci (ochrona przed zapętlaniem, podwójnym obraz systemu, kontrola rozgłoszeń, DoS i SSL).

Seria przełączników ZyXEL GS1920 PoE obsługuje standard 802.3at PoE Plus, który oferuje do 375 watów budżetu mocy i potrafi komunikować się z urządzeniami wymagającymi dodatkowego zasilania w standardzie 802.11ac, takimi jak punkty dostępowe czy kamery IP. Seria przełączników GS1920 to nie tylko porty PoE, ale również inteligentna technologia. W trybie „Consumption Mode“ przełącznik automatycznie wykrywa status poboru mocy każdego zasilanego urządzenia i może dostarczyć mu odpowiednią ilość energii. Ta inteligentna funkcja alokacji zasilania minimalizuje straty związane z nadmiernym poborem prądu, redukuje wydatki w twojej firmie oraz umożliwia zasilenie większej ilości urządzeń PoE.