Strona główna

ZyXEL NAS540 v2 Czterodyskowy

Data dodania: maj 06 2016

Przeznaczenie: NAS540-umożliwia przechowywanie i pobieranie gotowych lekcji i materiałów, programów edukacyjnych, ZyXEL NAS540 v2 Czterodyskowy zdjęć ,filmów. Tworzy własna chmurę dla całej szkoły.

Czterodyskowy serwer multimedialny –własna „chmura obliczeniowa” szkoły

Multimedialny serwer ZyXEL jest czymś więcej niż tylko centralnym urządzeniem do archiwizacji danych. Możesz w łatwy sposób udostępniać i wgrywać pliki do NSA325 v2 poprzez urządzenia mobilne. Wykorzystując aplikację Polkast możliwe jest przeglądanie zdjęć, muzyki i filmów wgranych do NSA325 v2 oraz udostępnianie ich rodzinie i znajomym.

Wyposażony w procesor 1.6 GHz i 512 MB pamięci, ZyXEL NSA325 v2 z dwoma kieszeniami na dyski działa jak twoja chmura osobista i umożliwia szybkie i proste przesyłanie multimediów do urządzeń z certyfikatami UPnP i DLNA np. Microsoft Xbox, Sony PlayStation lub TV w całym domu.