Piloty do odpowiedzi ResponseCard RF LCD

Data dodania: sie 11 2016

Piloty do odpowiedzi ResponseCard RF LCDTe niewielkich rozmiarów urządzenia do udzielania odpowiedzi produkuje amerykańska firma Turning Technologies. Działają w technologii radiowej i wykorzystywane są najczęściej do przeprowadzania testów, ankiet i głosowań. Przy użyciu pilotów do odpowiedzi ResponceCard RF LCDw prosty sposób można sprawdzić wiedzę uczniów, obecność czy podsumować spotkanie z rodzicami.

Idealnie sprawdzą się tak w klasie jak i na sali gimnastycznej gdzie z wykorzystaniem pilotów może odpowiadać nawet do 1000 osób.

Piloty do odpowiedzi, które korzystają z technologii radiowej do przesyłania odpowiedzi do komputera prowadzącego nie muszą być w polu wzajemnego widzenia z odbiornikiem.

Piloty do odpowiedzi ResponceCard RF LCD wyposażone są w 10 przycisków oznakowanych cyfrą i literą, 2 przyciski funkcyjne oraz ekran LCD, dzięki któremu użytkownik może zobaczyć wprowadzaną odpowiedź, kanał na którym pracuje pilot oraz poziom naładowania baterii.

Za pomocą tych pilotów uczestnicy mogą:

• Rozwiązywać testy jednokrotnego wyboru,
  • Rozwiązywać testy wielokrotnego wyboru (dla oprogramowania Turning Point 5),
  • Udzielać odpowiedzi tak/nie,
  • Udzielać odpowiedzi prawda/fałsz

System pozwala na uruchomienie 74 różnych sesji w bliskim sąsiedztwie
bez zakłóceń.

Piloty do odpowiedzi ResponceCard RF LCD sprzedawane są najczęściej w zestawie, który zawiera: piloty, odbiornik, walizkę do przechowywania i transportu pilotów oraz oprogramowania Flow i Turning Point 5.

Zastosowanie systemu ResponseCard firmy Turning Technologies:

• Małe i średnie sale
  • Duże aule
  • Ewaluacja kursu
  • Testy sprawdzające wiedzę
  • Zarządzanie uczniami
  • Programy kierunkowe
  • Szkolenia personelu
  • Zbieranie danych
  • Nauczanie na odległość

Efektywność wykorzystania pilotów do odpowiedzi w procentach.