Strona główna

Piloty do odpowiedzi ResponseCard RF LCD

Data dodania: sie 11 2016

Piloty do odpowiedzi ResponseCard RF LCDTe niewielkich rozmiarów urządzenia do udzielania odpowiedzi produkuje amerykańska firma Turning Technologies. Działają w technologii radiowej i wykorzystywane są najczęściej do przeprowadzania testów, ankiet i głosowań. Przy użyciu pilotów do odpowiedzi ResponceCard RF LCDw prosty sposób można sprawdzić wiedzę uczniów, obecność czy podsumować spotkanie z rodzicami.

Idealnie sprawdzą się tak w klasie jak i na sali gimnastycznej gdzie z wykorzystaniem pilotów może odpowiadać nawet do 1000 osób.

Czy wiesz, że:

Piloty do odpowiedzi, które korzystają z technologii radiowej do przesyłania odpowiedzi do komputera prowadzącego nie muszą być w polu wzajemnego widzenia z odbiornikiem.

Piloty do odpowiedzi ResponceCard RF LCD wyposażone są w 10 przycisków oznakowanych cyfrą i literą, 2 przyciski funkcyjne oraz ekran LCD, dzięki któremu użytkownik może zobaczyć wprowadzaną odpowiedź, kanał na którym pracuje pilot oraz poziom naładowania baterii.

Za pomocą tych pilotów uczestnicy mogą:

 • Rozwiązywać testy jednokrotnego wyboru,
 • Rozwiązywać testy wielokrotnego wyboru (dla oprogramowania Turning Point 5),
 • Udzielać odpowiedzi tak/nie,
 • Udzielać odpowiedzi prawda/fałsz

Czy wiesz, że:

System pozwala na uruchomienie 74 różnych sesji w bliskim sąsiedztwie
bez zakłóceń.

Piloty do odpowiedzi ResponceCard RF LCD sprzedawane są najczęściej w zestawie, który zawiera: piloty, odbiornik, walizkę do przechowywania i transportu pilotów oraz oprogramowania Flow i Turning Point 5.

Zastosowanie systemu ResponseCard firmy Turning Technologies:

 • Małe i średnie sale
 • Duże aule
 • Ewaluacja kursu
 • Testy sprawdzające wiedzę
 • Zarządzanie uczniami
 • Programy kierunkowe
 • Szkolenia personelu
 • Zbieranie danych
 • Nauczanie na odległość

Efektywność wykorzystania pilotów do odpowiedzi w procentach.